Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EnPara Tarihi

Enpara.com, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan, tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve şubesiz olmasının kendisine yarattığı maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılık anlayışıyla müşterileriyle paylaşan, Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankasıdır.

EnPara Güncel Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisinde, 12 ay vadeye; %1,25 Faiz Oranı

24 ay vadeye; %1,29 Faiz Oranı

36 ay vadeye; %1,35 Faiz Oranı

48 ay vadeye; %1,35 Faiz Oranı

60 ay vadeye; %1,35 Faiz Oranı

EnPara Cep Şubesi

EnPara Cep Şubesini telefonunuza indirerek temel bankacılık işlemlerinizi anında online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizde akıllı cep telefonunuzdan En Para Cep Şube uygulamasını kullanmak istiyorsanız aşağıda sizlere verdiğimiz URL adreslerinden mağazaya gidebilir ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilir gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuz Android ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Telefonunuz iOS ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

EnPara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EnPara Müşteri Hizmetlerine bağlanarak birçok işlemi telefonda gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek ve müşteri temsilcisine ulaşmak için öncelikle; Telefonunuzun arama kısmına gelin ve daha sonra ” 0850 222 3663” numarasını tuşlayın. Hiç bir tuşlama yapmanıza gerek kalmadan direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilir sorunlarınızı gidebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir