Garanti BBVA’dan Satılık İkinci El Araçlar

Garanti BBVA Hakkında

Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da 103 ortağın katılımıyla bir anonim şirket olarak kuruldu. Bankanın kurucuları, 2. Dünya Savaşı sırasında oluşan servet birikimini savaş ertesi kârlı iş alanlarına yatırmak isteyen tüccarlardan oluşuyordu. 

Garanti BBVA İkinci El Satılık Araçlar

Garanti Bankası da diğer birçok banka gibi ikinci el haczedilmiş araçları satışa çıkaran bankalardan bir tanesidir. Çekilen taşıt kredilerinin ödenmemesi halinde bankanın o aracı müşterisinden haczettiği arabalar ikinci el olarak satılıyor peki bu satışlara kimler katılabilir? Katılmak için hangi belgeler şarttır? Şartları Nelerdir?

Garanti BBVA İhaleli Taşıt Başvurusu

Garanti BBVA Bankasından ikinci el taşıt almak istiyorsanız öncelikle; Garanti BBVA Şubesine gitmeli ve bu durum hakkında başvuru yapmak istediğinizi bildirin ve size verilecek olan kağıtları doldurarak imzalayın ve şartnameyi kabul edin. Bu işlemler tamamlandıktan sonra size Garanti BBVA tarafından belirlenmiş bir şifre verilecektir ve bu şifre ile çevrim içi İnternet sitesinden giriş yaparak herhangi bir aracın ihalesine katılabileceksiniz.

Garanti BBVA Taşıt İhalesine giriş için hangi belgeler gerekmektedir?

Garanti BBVA bankasından taşıt ihalesine girmek için şubeye giderken yanınızda sadece Türkiye Cumhuriyeti Kimliğiniz yanınızda olmalı onun haricinde bir belgeye gerek duyulmuyor.

Garanti BBVA İhaleli Araç Muhammen Bedeli

Garanti BBVA ihalesine katıldığımızda sadece aracın bedelini ödemiyoruz birde işin içerisinde muhammen bedeli bulunuyor. Bu bedel bankaların çoğunda değişkenlik gösteriyor oranlar farklılaşabiliyor fakat Garanti BBVA bankasında böyle bir ödeme bulunmuyor.

Garanti BBVA Bankası ihale araçlarını görüntülemek için buraya tıklayarak İnternet sitesine gidebilir araçları inceleyebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir