Manibux Kart Nedir?

Manibux Kart Hakkında

Manibux, ailelerin çocuklarına kolay ve güvenli harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin harcama ve birikimlerini özgürce yapabilecekleri ve kendi paralarının sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli karttır.

Manibux, henüz banka/kredi kartı kullanmayan 8-18 yaş aralığındaki çocuk sahibi aileleri hedefleyen bir girişim. Ebeveynler Manibux uygulamasını indirip ön ödemeli kart tanımlaması yapıyor ve bu kartı çocuklarına vererek cep telefonundan harçlık yönetimine başlayabiliyor. Ebeveynler Manibux sayesinde 7/24 harçlık görebiliyor ve periyodik harçlık tanımlaması yapabiliyor. Ayrıca çocuklarının harcamalarını takip edip harcama sınırı koyabiliyor.

Manibux Nereden Satın Alınır?

Manibux’u İnternet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan birçok site üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Örneğin Manibux markasının kendi sattığı ürünü bir aracı alışveriş sitesi ile almak isterseniz buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Manibux Mobil Uygulaması

Manibux kartınız ile birçok işlemi tek tık ile yapmak ve güncel bakiyenizi görüntülemek için Manibux Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Çok küçük boyutta olan bu uygulamayı telefonunuza indirerek kolayca birçok işlemi anında yapabilirsiniz. Telefonunuz iOS ise buraya tıklayarak Android işletim sistemli ise de buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir