Ön Ödemeli PTT Kart Nedir?

PTT Kart Hakkında

PTT Kart, Türkiye’nin Posta ve Telgraf Teşkilatı olarak bilinen PTT’nin müşterilerine sunmuş olduğu ön yüklemeli bir kart türüdür. Bu karta sahip olmak için adresinize en yakın PTT şubesine başvurarak Posta Çeki hesabı açtırarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz. PTT Kart sizlere birçok avantaj sunar, diğer ön yüklemeli kart türleri gibi aylık, yıllık veya işlem ücreti gibi ücretler bulunmuyor. PTT Kartınız ile 3D Secure güvencesi ile İnternet üzerinden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca büyük özelliklerinden birisi ise PTT Matikler’de sıra beklemeden kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu kartı ister yurt içi isterseniz de yurt dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kartı satın aldığınızda arkasını güvenlik amacı ile imzalamayı unutmayınız.

PTT Kart Mobil Uygulaması

PTT Kartınızı mobil uygulama üzerinden yönetmek isterseniz de PTTBank mobil uygulaması her zaman yanınızda. İster para gönderin ister para yükleyin. PTTBank mobil uygulaması ile birçok işlem yapabilir güncel cüzdan miktarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Telefonunuza indirmek için uyumlu mağazayı kullanabilirsiniz. Telefonunuz iOS işletim sistemli ise buraya tıklayarak, Android işletim sistemli ise de buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilir birçok işlemi kolayca elinizin altından yapabilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri

PTT Kartınız ile yaşadığınız sorunları merak ettiğiniz konuları ve daha birçok işlemi sesli bir şekilde görüşmek ve yardım almak için “444 1 788” no’lu numarayı arayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir