Param ByNoGame Kart Nedir?

ByNoGame Kart Nedir?

ByNoGame kart birkaç yıl önce duyurulmuş olan ByNoGame kart 18 yaş ve üstü oyuncular için çıkarılmış bir ön ödemeli oyuncu alışveriş kartıdır. Bu kart ile Türkiye sınırları içerisindeki tüm ATM’lerden para çekebilir veya para yatırabilirsiniz. ByNoGame kart ile para gönderebilir veya para alabilirsiniz. İlk cümlelerde de dediğimiz gibi bu kart oyuncular için yani İnternet alışverişleri için vazgeçilmez bir kart denilebilir. Bu kartın bir diğer özelliği ise bazı kampanyalarda size öncelik sağlar.

ByNoGame Karta Nasıl Başvuru Yapılır?

ByNoGame kartı satın almak için minimum 13 yaşında olmalısınız. 13 yaşını doldurmuş iseniz buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Öncelikle bu kartı satın almalısınız. Satın aldıktan sonra adresinize teslim edilecek ve cep telefonunuza indirmiş olduğunuz Param uygulamasından bu kartı aktifleştirebilecek ve dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. ByNoGame kart yükleme esnasında herhangi bir kesinti yapmaz ayrıca aylık limit 750 ₺’dir. Limiti sınırsız yapabilmek için buraya tıklayarak Param’ın web sitesine ulaşabilir ve kartınızın para yükleme limitini sınırsız yapabilirsiniz. ByNoGame paralı değildir kart ücreti yoktur sadece kargo ücretini ödersiniz.

ByNoGame kartımı aktifleştirmek ve güncel bakiye’mi görmek için hangi uygulamayı yükleyeceğim?

Öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre içerisinde yüklü olan markete girmeli ve arama kısmına “Param” yazarak bulabilirsiniz logosu açık mavi tonlarında ve üzerinde para ikonu olan uygulamayı indirmeli ve kayıt yaparak kartınızın üzerindeki bilgiler ile aktifleştirmelisiniz.

Eğer telefonunuz iOS ise buraya tıklayarak indirebilir,

Eğer telefonunuz Android işletim sistemli ise de buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir