Param Kart Nedir?

Param Kart Hakkında

Param Kart, ön ödemeli olarak kullanıcıların karşısına çıkan, Türkiye de bir çok kart türü bulunan bir firmadır. Satın almak çok kolay, Kullanması çok kolay bir karttır.

Param Karta Nasıl Sahip Olabilirim?

Param karta sahip olmadan önce kendinize bir kart türü belirlemelisiniz. Param’da kart türü olarak 3 farklı kart türü mevcut. Bu kartlar “Genç, Business ve Classic” olarak ayrılıyor. Genç kart olarak adlandırılan en kolay tercih ediliyor olan Genç Kart, 13 yaşını doldurmuş olan herkes tarafından kullanılabilir ATM üzerinden para yüklenebilir veya para çekilebilir. Classic olarak adlandırılan Param Klasik kart içeriği geniş değil ön yüklemeli kart olan klasik kart içine yüklediğiniz kadar harcama hakkı sunuyor ATM’ler üzerinden para yükleyebilir veya çekebilir ayrıca mobil uygulamadan veya İnternet sitesi üzerinden yönetebilirsiniz. Bir diğer kart türü olan Business yani İş kartı ise içerisine önceden para yüklenip işletmenin ticari kart olarak kullanılabilen bir kartıdır. Diğer kart türlerindeki özellikler iş kartında da geçerlidir. Param Business Kart sayesinde fatura, vergi, diğer ticari borçları da İnternet’ten veya ödeme yerinde ya da para transferi ile ödenebilir. Kendinize uygun kartı seçtikten sonra uygulama veya buraya tıklayarak gidebileceğiniz İnternet sitesi üzerinden adresinizi TCKN bilgilerinizi doldurarak sisteme kayıt olabilirsiniz ayrıca belirtmiş olduğunuz adresinize kartınızın iletilmesi iş günleri içerisinde 3-5 gün arasında yapılacaktır.

Param Kart Kullanım Ücretleri

Param Kartlarda hesap açılışı için bir ücret alınmamaktadır. Param kartınıza Havale veya EFT ile para yüklediğinizde ücret işlem tutarı o an belirlenmektedir. ATM menüsünden kartsız işlem seçeneği ile “Deniz, TEB veya İş Bankası ATM’lerinden” yatırdığınız tutarın %0,2’si kadarı düşer. Eğer bu ATM’ler haricinde kart girişi yapılarak yüklenilen para girişlerinde hesabınızdan %1,14 + 1₺ kesilecektir.

Param Sanal Kart hk.

Param sanal karta sahip olmak isterseniz kart başvuru bölümünden bilgilerinizi doldurduktan sonra fiziksel kart ve sanal kart seçeneğinden “Sanal Kartı” seçerek kolay bir şekilde sanal karta sahip olabilirsiniz.

Param Kart Mobil Uygulama

Param Karta sahipseniz veya sahip olmak istiyorsanız birçok işlemi bu uygulamadan gerçekleştirebilirsiniz öncelikle telefonunuzun uygun olduğu mağazaya girerek arama kısmına “Param” yazarak kolaylıkla bulabilir basit bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Eğer telefonunuz iOS ise buraya tıklayarak,

Eğer telefonunuz Android ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Param Kart Müşteri Hizmetleri İletişim

Param Kart müşteri hizmetlerine ulaşmak için öncelikle “0850 988 88 88” numarasını telefonunuza tuşlayarak arayabilir müşteri temsilcisi ile kolaylıkla tüm işlerinizi halledebilir yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir