Paycell Nedir?

Paycell Hakkında

Paycell Kart Türkiye’nin İnternet Kazandıran ilk alışveriş kartı olarak bilinmektedir. Paycell Kart, Paycell Nakit Çeken Kart, Wolfteam Diriliş Kart ve n11.com Paycell Kart anında kullanıma hazır, ön ödemeli alışveriş kartlarıdır. Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, D&R mağazaları, d&r.com.tr, hepsiburada.com, n11.com ve PTT şubelerinden satın alabilir, telefon numaranızla aktive edersiniz. İçine para yükleyerek hemen kullanmaya başlarsınız. Başvuru istemez, yaş sınırı yoktur.
Paycell Kart ile yapılan her 1 TL alışverişe 5 MB değerinde Paycell Puan kazanılır. Paycell Nakit Çeken Kart ile standart Paycell Kartların aksine banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekebilir, harcadıkça internet kazanabilirsiniz. Wolfteam Diriliş Kart sahipleri, Wolfteam Diriliş oyunununda geçerli 100 TL değerinde hediye promokod kazanır.
n11.com Paycell Kart sahiplerine n11.com’da geçerli 22 TL hediye kuponu yanında kartın aktive edilmesiyle birlikte 500 MB değerinde Paycell Puan hediye edilir.

Paycell Kartı Nasıl Kullanırım?

Paycell Kart’ı satın aldıktan sonra 3 basit adımla kullanmaya ve internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, anlaşmalı mağazalar ve Paycell satış noktalarında Paycell Kart’ı bulabilirsiniz. Tüm operatör aboneleri Paycell Kart’ı kullanıp, internet kazanmanın keyfini yaşayabilir. İlk adım kartı aktifleştirme daha sonraki adım para yükleme ve son adım ise harcama!

Paycell Kart’ıma Nasıl Para Yüklerim?

 • Turkcell Mağazaları’ndan =>Turkcell Mağazaları’ndan nakit ile hiçbir işlem ücreti ödemeden Paycell Kart’ınıza kolayca bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Kredi ve banka kartları ile Paycell Kart’a yapılan bakiye yüklemelerinde işlem ücreti ödenir.
 • Paycell Uygulamasından =>Uygulamada bulunan “Hesabım” bölümündeki “Kredi/Banka Kartları” adımından kredi/banka kartı eklenir. Ana sayfadaki “Para Yükle” bölümünde yükleme yapılacak Paycell Kart seçilir, yüklenecek bakiye miktarının girilmesi ve ödeme yönteminin de seçilmesiyle bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 • Banka ATM’lerinden veya PTTmatiklerden =>Paycell Kart ATM’ye takıldıktan sonra kart şifresi ile giriş yapılır. Çıkan ekrandan “Karta Bakiye Yükleme” seçeneği seçilir. Para alım kısmına yatırılmak istenen miktarın koyulmasının ardından işlemin onaylanmasıyla bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
 • Banka Hesabından EFT => Bankanın EFT ile para transferi adımına kadar gelinir, Hesaba EFT ile para transferi seçilir. Aşağıdaki bilgilerin doldurulması ile bakiye yükleme işlemi tamamlanır.
  • Banka Adı: Denizbank A.Ş. (134)
  • Şehir: İstanbul
  • Şube: PAYCELL (3276)
  • Alıcı: Kart Sahibinin Adı Soyadı
  • Hesap numarası: 16 haneli Paycell Kart numarası

Paycell Mobil Uygulaması

Paycell Uygulama ile, hattına TL ve paket yükleme işlemlerini, Financell kredi kartı taksit, fatura ve akaryakıt ödemelerini kolayca yapıp, Turkcell Mobil Ödeme limitin, Paycell Kart ve Dijital Para bakiyen ve harcamalarını , Financell kredi borcunu kontrol edebilirsin. App Store ya da Google Play’den ‘Paycell Uygulama’nı hemen indirebilirsin. iOS işletim sistemi barındıran telefonuna indirmek için buraya, Android işletim sistemi barındıran telefonunuza ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir