PeP Kart Nedir?

PeP Kart Tarihi

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) 13.07.2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur.

PeP Kart Hakkında

PeP, banka hesabına ihtiyaç duymadan 7/24 para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır. PeP kart ile ister mobil uygulama üzerinden isterseniz de PeP İnternet şubesini kullanarak havale veya EFT yolu ile para yükleyebilirsiniz. Ayrıca PeP kart sizlere akaryakıt alımlarınızda da yüksek derecede indirim sağlar. Tüm Opet benzin istasyonlarından yapacağınız alışverişlerinizde size özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için PeP kartınızı kullanın. Ayrıca PeP mobil uygulaması üzerinden cep telefonu faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Güvenlik açısından ise PeP hesabınıza uygulamadan veya İnternet sitesinden her girişinizde SMS gönderilerek güvenlik sağlanmaktadır.

PeP Mobil Uygulama

PeP mobil uygulamasını indirerek kolaylıkla para yükleme, para gönderme, para isteme veya fatura ödeme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telefonunuz Android işletim sistemi ise buraya tıklayarak,

Telefonunuz iOS işletim sistemine sahip ise de buraya tıklayarak telefonunuza kolaylıkla indirebilir çeşitli bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PeP Müşteri Hizmetleri Bilgileri

PeP Müşteri hizmetlerine bağlanarak birçok sorununuzu çözebilir, işlemleriniz hakkında veya kişisel kartınız hakkında bilgi alabilir kolaylıkla sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. PeP müşteri hizmetlerine bağlanmak için “+0850 450 5040” no’lu numarayı arayarak kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

One Comment

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir