Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası Hakkında

Ziraat Bankası çoğu bankalardan ayrı olarak haftasonu açık şube bulundurmaz. Ziraat bankası için yapacağınız işlemler hafta içi yapılmalı haftasonuna kalan işlemler için ise çözüm olmamaktadır.

Ziraat Bankası Hafta içi Saat Kaçta Açılıyor?

Ziraat Bankası, diğer bankalar ile aynı olarak bir resmi kurum olduğu için hafta içi yani “Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma” günleri 09.00’da açılarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Mola Saatleri Hakkında

Ziraat Bankası diğer resmi kurumlar gibi hafta içi iş günleri günün yarısında yani saat 12.30’dan 13.30’a kadar mola vermektedir. Bu mola arasında çalışanlar besin ve çeşitli temel ihtiyaçlarını giderirler. İşlemlerinizi bu saat aralığına denk getirdiğiniz takdirde yarım kalacaktır yada moladan sonra işleme devam edilecektir.

Ziraat Bankası Kaçta Kapanıyor? Son İşlem Zamanı

Ziraat Bankası, başlangıç olarak 09.00’da başladığı işlem saatine 60 dakikalık ara mola vererek devam eder ve günün sonunda 17.00’da tüm şubelerinde kapanış yaparak işlemler sona erer. Yani 9 saatlik çalışmanın ardından 17.00’da çalışanlar şubelerden ayrılarak evlerine giderler. Gün içerisinde sığmayan işlemleriniz bir sonraki güne aktarılır ve bir sonraki gün haftasonuna denk geldiği takdirde gelecek hafta işlemlerinize devam edilir.

Ziraat Bankası İletişim

Zaman hakkında daha detaylı bilgi almak veya daha fazla işlemler için “0850 220 00 00 no’lu cep telefonunu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir