Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilciniz ile kişisel kullanımlar veya banka hakkında bilgi alabilir, yaşadığınız sorun ile ilgili şikayette bulunabilirsiniz. Şikayet ve görüşlerinize cevap alabilirsiniz.

Müşteri temsilciniz’i aradığınızda yoğunluğa bağlı olarak bağlanma süreniz değişebilir fakat kısa sürede bağlandığı arayan müşteriler tarafından söylenmektedir.

Müşteri hizmetlerini arayarak finansal işlemler, şifre işlemleri, OGS ve HGS için işlem yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman müşteri temsilcisine bağlanmak için önce 1’i tuşlayın, daha sonra ise “6” ve “0” rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

444 00 00

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları

Ziraat Bankası kredi çekmek isteyen müşterilerine:

  • Tüketici kredisinde 60 aya varan vadeler ve %1,25 faiz oranı:
  • Taşıt kredisinde 60 aya varan vadeler ve %1,25 faiz oranı:
  • Konut kredisinde 180 aya varan vadeler ve %0,99 faiz oranı:

SMS Yolu ile Kredi Başvurusu için;

  • Tüketici Kredisi için; TUKETICI yazıp aralarında birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik NO, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Taşıt Kredisi için; Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonunuzdan TASIT yazıp aralarında birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik NO, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • İhtiyaç Kredisi için; Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı kayıtlı cep telefonunuzdan KONUT yazıp birer boşluk bırakarak T.C. Kimlik NO, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve konutun bedelini yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir